Proč u nás nakupovat

Ptáte se proč je naše vybavení tak oblíbené? Proč si jej objednávají rekreační freediveři, závodníci, instruktoři a potápěčské školy a centra po celém světě? Odpověď je vcelku jednoduchá. Potápěčské vybavení APNEAUTIC navrhují, testují a vyvíjí profesionálové, kterých denním chlebem je právě freediving. Vybavení nevzniká primárně u počítače anebo v dílně, ale vychází zejména ze samotné praxe a z našich potřeb a zkušeností při samotném potápění, tréninku a výcviku v těch nejrůznějších podmínkách. Každý produkt v sobě zahrnuje pečlivé posouzení všech požadavků a je konstruován nejen pro maximální komfort užívání a bezpečnost, ale také s ohledem na vysokou mechanickou odolnost při častém používání v různých podmínkách. Věnujeme maximální pozornost každému detailu, vybíráme ty nejlepší materiály a dbáme o nejvyšší kvalitu zpracování. Každý produkt projde náročným testováním v tréninku a závodění vrcholových sportovců z našeho testovacího týmu (odkaz na team) a také ve formě kurzů a tréninkových akcí naší školy nádechového potápění APNEAMAN. Všechny naše produkty jsou vyráběny v ČR! To všechno garantuje vynikající funkčnost, dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu vybavení značky APNEAUTIC.

S potěšením můžeme konstatovat, že obliba našich produktů stále roste, což je vidět také na zvyšujícím se počtu našich prodejců po celém světě – viz síť prodejců.

# #

V dnešním světě plném shonu, stresu a starostí vyhledává stále víc lidí aktivní formu odpočinku v příjemném, čistém a klidném prostředí. Jednou z aktivit v přírodě, která splňuje po všech stránkách požadavky pro aktivní regeneraci člověka je i šnorchlování, nádechové potápení nebo chcete li freediving. Jeho nespornou výhodou je také minimální materiální vybavení a závislost na potápečských centrech. To jsou také důvody, proč se freediving těší po celém světě stále větší oblibě. Apneautic není jen obchodník s vybavením pro tento krásný sport. Máme s freedivingem dlouholeté zkušenosti, které využíváme pro vývoj a výrobu nových výrobků. Vše co si u nás můžete zakoupit sami aktivně používáme v rámci sportovního týmu Apneaman. Nabízíme proto to nejlepší vybavení, které je vůbec dostupné a jelikož se jedná o naše vlastní výrobky, pouze u nás nebo našich partnerů můžete tyto výrobky získat.

Kde zjistíte víc informací(o nás i o freedivingu - nádechovém potápění)?

# #