Prodejci

Francie
APNEE POUR TOUS
VILLEFONTAINEpascal@apneepourtous.com
Česká Republika
APNEAMAN s.r.o.
Praha 6 - Bubenečmartin@apneaman.cz
Německo
Apnoe Store
Sindelfingenkarstenkliebisch@gmx.de
Thajsko
We Freedive (Thailand) Co., Ltd.
Chalongteam@wefreedive.org
Nizozemsko
IMMERSION
Eindhovenpim@immersion.nu
Rusko
Like a Fish
Moscowisit@bk.ru
Slovensko
Regno s.r.o.
Jasenicaeshop@altira.sk
Egypt
Freediving World Apnea Center
Sharm El Shiekhinfo@freedivingworld.it
Španělsko
Santiago Jakas (ApneaCanarias)
La Laguna (Tenerife)santiago@apneacanarias.com
Kypr
Sapele ltd ( Apnea Dynamics )
Nicosiaangeloblue_@hotmail.com
Itálie
ELIOS SUB di Piccari Lidia & C. sas
Cattolicainfo@eliossub.com
Korejská republika
AFIA Freediving Korea
seoulafia@afia.kr
Portugalsko
SPOT Freedive Lda
Amadorainfo@spot-freedive.com
Řecko
BLOWFISH - Andreas Koufogeorgos
Agrinioakoufogeorgos@gmail.com
Velká Británie a Severní Irsko (kromě Guernsey, Jersey a ostrova Man)
FreeFlow
LondonHellofreeflow@gmail.com
Itálie
Katabasis Freediving Center
Capoliveriinfo.katabasis@gmail.com
Dánsko
Innerdive
Koldinginfo@innerdive.dk
Dánsko
Nicus Nature ApS
Svendborgnicolai@nicusnature.com
Španělsko
FREEDIVING PROJECTS SC APNEA ACADEMY WE
SANTA CRUZ DE TENERIFE. ISLAS CANARIASPACOAPNEA@ME.COM
Taiwan
Durban Dive Corporation
Taipeioceanman@omdc.com.tw
Hongkong
Freediving Planet Ltd
Kowloonjp.francois@aidabelgique.be
Belgie
entrance
antwerpenherwig.vancotthem@entrance.be
Spojené arabské emiráty
The Freediver diving & hunting equipment trading LLC
Dubaisidahmed@thefreediver.ae
Německo
Simones Hammerladen
Chemnitzshop@simones-hammerladen.de
Malta
Divers Code Malta
Bugibbainfo@diverscode.com
Karibské Nizozemsko (ostrovy Bonaire, Saba a Sint Eustatius)
Deep Sea Productions B.V.
Kralendijkpuropulmon@gmail.com
Japonsko
Apnea Academy Asia
Koganei Citykiyomi@aquabless.com
Saudská Arábie
ONE-SUB
Jeddahmar1hariri@hotmail.com
Itálie
DEEP BLUE SUB SRL
VARESEinfo@deepbluesub.com
Spojené arabské emiráty
Hayaari Sub
Abu Dhabihayaarisub@gmail.com
Rakousko
Divestyle Lounge e.U.
Viennaoffice@apnoewelt.com
Švédsko
Dykhuset AB
Stockholminfo@dykhuset.se
Španělsko
7 Mares Las Canteras S.L.
Las Palmas de Gran Canariacomercial@7mares.es
Itálie
Millepini Immobiliare srl
Montegrotto Termeinfo@y-40.com
Čína
Jessie WU
Shanghaijjaywoo@hotmail.com
Austrálie
WaterMaarq Freediving
Blairgowriemarlonq@maarq.com.au
Austrálie
Encounter Freediving
Birkdaleinfo@encounterfreediving.com.au
Spojené státy americké
Scubas World inc
hialeah gardensulises@scubasworld.com
Irsko (kromě Severního Irska)
Freediving.ie
Dublinliam@freediving.ie
# #

V dnešním světě plném shonu, stresu a starostí vyhledává stále víc lidí aktivní formu odpočinku v příjemném, čistém a klidném prostředí. Jednou z aktivit v přírodě, která splňuje po všech stránkách požadavky pro aktivní regeneraci člověka je i šnorchlování, nádechové potápení nebo chcete li freediving. Jeho nespornou výhodou je také minimální materiální vybavení a závislost na potápečských centrech. To jsou také důvody, proč se freediving těší po celém světě stále větší oblibě. Apneautic není jen obchodník s vybavením pro tento krásný sport. Máme s freedivingem dlouholeté zkušenosti, které využíváme pro vývoj a výrobu nových výrobků. Vše co si u nás můžete zakoupit sami aktivně používáme v rámci sportovního týmu Apneaman. Nabízíme proto to nejlepší vybavení, které je vůbec dostupné a jelikož se jedná o naše vlastní výrobky, pouze u nás nebo našich partnerů můžete tyto výrobky získat.

Kde zjistíte víc informací(o nás i o freedivingu - nádechovém potápění)?

# #