Testovací tým Apneaman

Proč je naše vybavení tak oblíbené? Odpověď je vcelku jednoduchá. Vybavení Apneautic navrhují aktivní freediveři. Návrhy vychází z požadavků vrcholových závodníků a také profesionálních instruktorů. Věnujeme maximální pozornost každému detailu, vybíráme ty nejlepší materiály a dbáme o nejvyšší kvalitu zpracování . Každý produkt projde náročným testováním ve formě kurzů freedivingu, tréninku a závodění vrcholových sportovců z našeho testovacího týmu APNEAMAN (http://www.apneaman.cz/cz/instructors/?i=14). To všechno garantuje vynikající funkčnost, dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu vybavení značky APNEAUTIC.

Martin ZajacMartin Zajac
Martin je profesionální instruktor a trenér freedivingu. Podílí se na návrhu, vývoji a testování vybavení. Ročně vycvičí přes 200 studentů a na dalších tréninkových akcích odvede vice jak 100 freediverů. Vede team APNEAMAN a sám je aktivním závodníkem.
Úspěchy:
Reprezentační trenér ČR - 3. Místo – MS Týmů 2012 – Nice/Francie
The Best Coach - AIDA 2011 “Best of the Best ” Awards
5. místo FIM - MS 2011 - Kalamata/Řecko 
1.místo CWT 80m - Rab Dive Off - Chorvatsko 2009
7. místo TMS - Sharm el Sheikh/Egypt
6. místo DNF - MS 2007 - Maribor/Slovinsko
Vice na www.apneaman.cz
Team APNEAMANNa vývoji a testování nového vybavení se podílí také další členové našeho teamu. Patří k nim mistryně světa v DYN Barbora Ivanská, vicemistr světa v DNF Martin Petrisko a další.
Více info na www.apneaman.cz
# #

V dnešním světě plném shonu, stresu a starostí vyhledává stále víc lidí aktivní formu odpočinku v příjemném, čistém a klidném prostředí. Jednou z aktivit v přírodě, která splňuje po všech stránkách požadavky pro aktivní regeneraci člověka je i šnorchlování, nádechové potápení nebo chcete li freediving. Jeho nespornou výhodou je také minimální materiální vybavení a závislost na potápečských centrech. To jsou také důvody, proč se freediving těší po celém světě stále větší oblibě. Apneautic není jen obchodník s vybavením pro tento krásný sport. Máme s freedivingem dlouholeté zkušenosti, které využíváme pro vývoj a výrobu nových výrobků. Vše co si u nás můžete zakoupit sami aktivně používáme v rámci sportovního týmu Apneaman. Nabízíme proto to nejlepší vybavení, které je vůbec dostupné a jelikož se jedná o naše vlastní výrobky, pouze u nás nebo našich partnerů můžete tyto výrobky získat.

Kde zjistíte víc informací(o nás i o freedivingu - nádechovém potápění)?

# #